Yeni Koleksiyon

2022 İlkbahar/Yaz

Yılda iki kere Macro koleksiyon olmak üzere 8-10 arası pazarların ihtiyaçlarına özel Micro kapsül koleksiyonlar hazırlıyoruz.

Macro koleksiyonlarımız gelecek moda trendini belirleyecek olan kumaş, desen ve renkleri öngörümüzü gösterir.

Macro koleksiyonlarımız, gelecek moda trendini belirleyeceğini öngördüğümüz kumaş, desen ve renkleri temsil eder.

Micro kapsül koleksiyonlarımızı ise, farklı kıta ve iklim şartlarına üretim yapan iş ortaklarımızın dönemsel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlıyoruz. Hızlı gelişen ve hızlı değişen kısa moda trendlerini bu koleksiyonumuzda oluşturuyoruz.

Tasarım ve ürün geliştirme ekibimiz, dünya trendlerini yakından takip ediyor, bilgi birikimini teknoloji, yaratıcılık ve yenilikçi bakış açısıyla birleştirerek koleksiyon hazırlıyor. Böylece müşterilerimizin moda trendlerini ve ihtiyaçlarını hata payı olmadan karşılıyoruz.

Vakit nakittir.

Dinamik tasarım ekibimiz ve sahip olduğumuz teknolojik altyapımız sayesinde yılda yaklaşık 4000 adet şablon, 2500 adet numuneyi tasarlayacak kapasiteye ulaşabiliyoruz.

Tüm şablonlarımızı otomatik çözgü ve dokuma makinelerinde hatasız ve orijinal üretim kumaşını temsil edecek şekilde dokuyoruz.

Her zaman en yeniye odaklanmış ARGE departmanımızla her gün yeni elyaflar, harmanlar, iplikler ve metotlar deniyoruz. Her yıl artan ARGE bütçemizle müşterimize en yeni tasarımları, en güncel trendleri ulaştırmak için çalışıyoruz. Çevre dostu ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına gönül rahatlığıyla gönderiyoruz. Yeni ne varsa Kimtex orada.

En yenisini buluyoruz, kalitemizle üretiyoruz.

Modayı belirliyoruz.